Tasarım, Kodlama, Premium Accounts

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clemente Beşktaş'ta

Trouble
    Trouble
    R00T

R00T

Aktiflik :
    Clemente Beşktaş'ta Left_bar_bleue950 / 999950 / 999Clemente Beşktaş'ta Right_bar_bleue

Erkek
    Uzmanlık : PS , PHP , HTML ,
    CSS , C , Tasarım
    Ruh Hali : Clemente Beşktaş'ta Psikop10

Kişi sayfası
    CeuPuan: 999999999

Clemente Beşktaş'ta Empty Clemente Beşktaş'ta

Mesaj tarafından Trouble Ptsi Haz. 14, 2010 4:26 pm

Clemente geliyor
    Beşiktaş’ın büyük bir operasyonla Danimarkalı menajerlerin elinden aldığı 2.00’lık Ganalı santrafor Clemente ile yazarımız Serkan Üstüner konuştu

Beşiktaş'ın büyük bir operasyonla Danimarkalı menajerlerin elinden aldığı 2.00'lık Ganalı santrafor Clemente ile yazarımız Serkan Üstüner konuştu.

20 yaşındaki genç santrafor A2 takımı ile çıktığı idmanlarda ilk olarak Ulvi Güveneroğlutarafından yazılan raporda çok beğenilmiş. Daha sonra Tayfur Havutçu'nun da verdiği rapor olumlu olunca Clemente'ye profesyonel sözleşme imzalatılmasına karar verilmiş.

Clemente 6 çocuklu bir ailede büyümüş. Futbol sevdası onu küçük yaşlardan itibaren hiç bırakmamış.

Beşiktaş taraftarını çok iyi tanıyor. İşte karşısınızda Clemente röportajı.

Beşiktaş'a gelişin nasıl oldu?

Ben Danimarka'ya gidecekken birden Türkiye'ye geldim. Beşiktaş'ı biliyorum. Türkiye'nin en büyük takımlarından biri. Benim Beşiktaş'a gelmemde en büyük etken Sinan Vardar'dır. Kendisi şu ana kadar benimle tıpkı bir baba ilgilendi.

Şimdi tatil dönemi antrenman yapıyor musun?

Tabii her gün düzenli olarak antrenmanlarımı hiç aksatmıyorum. Yeni kamp döneminde Beşiktaş'a yakışır bir şekilde hizmet etmek istiyorum.

Beşiktaş taraftarını tanıyor musun?

Elbette bir defa şunu söylemem gerekirse onlara hayran olmamak mümkün değil. Bir gün onların önünde Fenerbahçe'ye gol atmak en büyük hayalim.

Dünya Kupası'nda Gana haricinde diğer favori takımın hangisi?

İngiltere .

Yeni sezonda seni İnönü'de görebilecek miyiz?

Umarım. Bu yönde ben elimden gelenin en iyisini yapacağım. Ama karar teknik heyetin.

Beşiktaş taraftarı siyahi oyunculara her zaman çok büyük ilgi gösterdiler. Ferdinand, Amokachi, Pascal gibi… Seninde siyahi bir oyuncu olduğunu düşünürsek sana da ilgi çok büyük olacaktır. Bu seni heyecanlandırıyor mu?

O taraftarın önüne çıkmak heyecan verici olsa gerek.

Son olarak senin boyunda bir santrafor dünyada pek yok. Başarılı olduğun takdirde Beşiktaş'tan ayrılmayı düşünür müsün?

Bunu şu anda söylemek için çok erken ama Beşiktaş'ın menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yaparım.

Son olarak

Beşiktaş?

Her şeyim

Taraftar?

Çılgın insanlar

Gana?

Özlüyorum.

İstanbul?

Daha tanımadığım şehir.

Forum Saati Salı Mayıs 21, 2024 12:15 am