Tasarım, Kodlama, Premium Accounts

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

Hangi Tür Film veya Dizi karaktrelerinin acıları sizi üzer?

Trouble
    Trouble
    R00T

R00T

Aktiflik :
    Hangi Tür Film veya Dizi karaktrelerinin acıları sizi üzer? Left_bar_bleue950 / 999950 / 999Hangi Tür Film veya Dizi karaktrelerinin acıları sizi üzer? Right_bar_bleue

Erkek
    Uzmanlık : PS , PHP , HTML ,
    CSS , C , Tasarım
    Ruh Hali : Hangi Tür Film veya Dizi karaktrelerinin acıları sizi üzer? Psikop10

Kişi sayfası
    CeuPuan: 999999999

Hangi Tür Film veya Dizi karaktrelerinin acıları sizi üzer? Empty Hangi Tür Film veya Dizi karaktrelerinin acıları sizi üzer?

Mesaj tarafından Trouble Paz Haz. 06, 2010 9:34 pm

Hangi Tür Film veya Dizi karaktrelerinin acıları sizi üzer?
    Benim üzüldüğüm bi denizler imparatorunda jang bo go var bunun nedeniyse o masum insanları korudu o aynı şartlarda benm başıma gelen dertlere üzülebilecek bir karakter o yüzden onun yaşadıkları üzdü beni ve gerçeğe çok yakın
    UnderTaker
    UnderTaker
    Daimi Üye
    Daimi Üye

Aktiflik :
    Hangi Tür Film veya Dizi karaktrelerinin acıları sizi üzer? Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Hangi Tür Film veya Dizi karaktrelerinin acıları sizi üzer? Right_bar_bleue

Uzmanlık : Null

Hangi Tür Film veya Dizi karaktrelerinin acıları sizi üzer? Empty Geri: Hangi Tür Film veya Dizi karaktrelerinin acıları sizi üzer?

Mesaj tarafından UnderTaker Ptsi Haz. 07, 2010 5:51 am

ben iyi karkterlern başına gelnlere üzlürm genlde
    Murder
    Murder
    Daimi Üye
    Daimi Üye

Aktiflik :
    Hangi Tür Film veya Dizi karaktrelerinin acıları sizi üzer? Left_bar_bleue40 / 99940 / 999Hangi Tür Film veya Dizi karaktrelerinin acıları sizi üzer? Right_bar_bleue

Erkek
    Lakap : Murat

Hangi Tür Film veya Dizi karaktrelerinin acıları sizi üzer? Empty Geri: Hangi Tür Film veya Dizi karaktrelerinin acıları sizi üzer?

Mesaj tarafından Murder Perş. Haz. 17, 2010 12:51 am

Ruhumda mı vardır nedr ben hep kötü karakterleri tutarm bu yzdn hp hüsran Smile
    Trouble
    Trouble
    R00T

R00T

Aktiflik :
    Hangi Tür Film veya Dizi karaktrelerinin acıları sizi üzer? Left_bar_bleue950 / 999950 / 999Hangi Tür Film veya Dizi karaktrelerinin acıları sizi üzer? Right_bar_bleue

Erkek
    Uzmanlık : PS , PHP , HTML ,
    CSS , C , Tasarım
    Ruh Hali : Hangi Tür Film veya Dizi karaktrelerinin acıları sizi üzer? Psikop10

Kişi sayfası
    CeuPuan: 999999999

Mesaj tarafından Trouble Perş. Haz. 17, 2010 12:52 am

Murder demiş ki:Ruhumda mı vardır nedr ben hep kötü karakterleri tutarm bu yzdn hp hüsran Smile

Değişik :|
    Woldemort
    Woldemort
    Moderatör
    Moderatör

Aktiflik :
    Hangi Tür Film veya Dizi karaktrelerinin acıları sizi üzer? Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Hangi Tür Film veya Dizi karaktrelerinin acıları sizi üzer? Right_bar_bleue

Grup : Sinema Filmleri Bölümü Sorumlusu

Mesaj tarafından Woldemort Perş. Haz. 17, 2010 12:54 am

Trouble demiş ki:Hangi Tür Film veya Dizi karaktrelerinin acıları sizi üzer?
    Benim üzüldüğüm bi denizler imparatorunda jang bo go var bunun nedeniyse o masum insanları korudu o aynı şartlarda benm başıma gelen dertlere üzülebilecek bir karakter o yüzden onun yaşadıkları üzdü beni ve gerçeğe çok yakın

aslında böyle olmsaı grek ama bazn öyle dramlar koyuyolar üzyolar insnı Very Happy

Similar topics

-

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 10:44 pm