Tasarım, Kodlama, Premium Accounts

Tasarım, Kodlama, Premium Accounts


  Düşünceyi Uzaktan Algılama

  Paylaş
  avatar
  Trouble
  R00T

  R00T

  Aktiflik :
  950 / 999950 / 999

  Erkek
  Mesaj Sayısı : 1985
  Yaş : 26
  Uzmanlık : PS , PHP , HTML ,
  CSS , C , Tasarım
  Ruh Hali :
  Kayıt tarihi : 14/07/07

  Kişi sayfası
  CeuPuan: 999999999

  default Düşünceyi Uzaktan Algılama

  Mesaj tarafından Trouble Bir Ptsi Mart 21, 2011 6:28 am

  Daha önce de söylediğimiz gibi, sesler fısıltı halinde de söylenebilir; hatta bazen dudakları hiç açmadan, fakat dişleri ve dili içeriden oynatarak ve konuşurken olduğu gibi burundan nefes vererek.

  Aslında birçok fizyolojisi, çoğu insan için farkında olmamalarına rağmen en yoğun düşünme şeklinin bu olduğunu söylemekte. Garip gibi görünse bile bu mırıltıları kapalı dudakla rın arkasından anlamak mümkündür. Ama oraya gelmeden, normal işitsel yetenekleri maksimum geliştirmek gerekir. Bu amaca ulaşmak için, işte bir yöntem:

  1. Egzersiz: Kulaklarınızı birçok kişinin kendi aralarında gevezelik yaparken çıkardığı seslerin bazılarını ayırdetmeye alıştırın. Başlangıçta ya bir ya da iki hece veya oradan buradan bir iki kelime algılarsınız. Ama sonraları kendinizi yavaş yavaş geliştirip, bir grup insanın konuşmalarını daha yoğun algılamaya başlayıp herbirini ayrı ayrı seçebilirsiniz.

  2. Egzersiz: Radyonuzun veya televizyonunuzun sesini çok az açm ve çıkan her kelimeyi dinleyin. 30 saniye sonra sesi daha da kısın ve dinlemeye devam edin. Nerdeyse hiç duymayacak kadar kısın ve sözler üstüne iyice konsantre olun. .

  3. Egzersiz: Gece yattıktan sonra yan odada yatan kimsenin nefesini, dışarıda sokaktan geçen bir arabanın gürültüsünü, yakındaki bir kuşu ya da bir böceği dinleyip sesini ayırdetmeye çalışın.

  4. Egzersiz: Bir saatin veya bir pandülün tik taklarını dinleyin, sonra yavaş yavaş onu hiç duymaymcaya kadar uzaklaşm ve kendinizi öncekinden daha fazla duymaya zorlayın.

  5. Egzersiz: Kulaklarınızı iyice sıkıştırılmış iki parça pamukla tıkayın ve önceki çalışmaları tekrar edin.

  İsteyen herkesin başkalarının düşüncelerini okuyabileceğini unutmayın. Ancak bunu başarmak için de tek yolun çalışmak olduğunu aklınızdan hiç çıkarmayın. Bu arada fazla ileri gidip, iki günde zamanın ve evrenin tek hakimi olmayı ümit etmemelisiniz. Yeni başlayan biri olarak kolay egzersizlerle başlayıp yavaş yavaş geliştirmek gerekir, Başarının sırrı her zaman istek ve güvendir. Eğer ilk başlarda başaramazsanız, cesaretinizi yitirmemeli, başanncaya kadar azmetmelisiniz.


  ™ Haddinizi Bilmeniz Yeterli

   Forum Saati Çarş. Ara. 19, 2018 2:55 am