Tasarım, Kodlama, Premium Accounts

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beşiktaş'ın Son bombası Fatih Tekke mi?

Trouble
    Trouble
    R00T

R00T

Aktiflik :
    Beşiktaş'ın Son bombası Fatih Tekke mi? Left_bar_bleue950 / 999950 / 999Beşiktaş'ın Son bombası Fatih Tekke mi? Right_bar_bleue

Erkek
    Uzmanlık : PS , PHP , HTML ,
    CSS , C , Tasarım
    Ruh Hali : Beşiktaş'ın Son bombası Fatih Tekke mi? Psikop10

Kişi sayfası
    CeuPuan: 999999999

Beşiktaş'ın Son bombası Fatih Tekke mi? Empty Beşiktaş'ın Son bombası Fatih Tekke mi?

Mesaj tarafından Trouble Perş. Ağus. 19, 2010 10:04 pm

Beşiktaş'ın futboldaki patronu Serdal Adalı, "Santrfor isterim" diye tutturan teknik direktör Schuster'in karşısına geçip "Hocam kimi göndereceğiz? Kontenjan sıkıntımızı sen de biliyorsun, elimiz, kolumuz bağlı" deyince ilginç bir cevap aldı. Schuster, "Ben santrfor diyorum, mutlaka yabancı olsun demiyorum ki" cevabını verince Serdal Adalı bir anda müthiş operasyon için düğmeye bastı.

Bursasporlu Sercan Yıldırım ile ilgili planlarını derin dondurucuya koyan Adalı, rotayı sürpriz bir şekilde Rubin Kazan'ın golcüsü Tekke'ye çevirdi. Adalı, kısa bir nabız yoklamadan sonra, Tekke'nin Türkiye'ye dönmeye sıcak baktığını öğrendi. Daha sonra da bu oyuncuyu pek tanımayan Schuster'e, Tekke'nin maç CD'lerini izlettirip hocanın da kendi araştırmasını yapmasını istedi.

İyi top kullanan, sırtı kaleye dönük oynayabilen, futbol zekası yüksek ve hava toplarında da etkili bir santrfora ihtiyaç duyduğunu söyleyen Schuster, CD'lerini izlediği Fatih Tekke'yi çok beğendi. Alman çalıştırıcı, henüz "Mutlaka alalım" demedi ama Adalı, yıldız futbolcu için temaslarını yoğunlaştırdı bile. Bu da demektir ki Türk futbolunun en önemli yıldızlarından biri artık Beşiktaş'a çok yakın. 

Fotomaç

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 10:10 pm