Tasarım, Kodlama, Premium Accounts

Tasarım, Kodlama, Premium Accounts


  Beşiktaş'ın Son bombası Fatih Tekke mi?

  Paylaş
  avatar
  Trouble
  R00T

  R00T

  Aktiflik :
  950 / 999950 / 999

  Erkek
  Mesaj Sayısı : 1985
  Yaş : 26
  Uzmanlık : PS , PHP , HTML ,
  CSS , C , Tasarım
  Ruh Hali :
  Kayıt tarihi : 14/07/07

  Kişi sayfası
  CeuPuan: 999999999

  default Beşiktaş'ın Son bombası Fatih Tekke mi?

  Mesaj tarafından Trouble Bir Perş. Ağus. 19, 2010 10:04 pm

  Beşiktaş'ın futboldaki patronu Serdal Adalı, "Santrfor isterim" diye tutturan teknik direktör Schuster'in karşısına geçip "Hocam kimi göndereceğiz? Kontenjan sıkıntımızı sen de biliyorsun, elimiz, kolumuz bağlı" deyince ilginç bir cevap aldı. Schuster, "Ben santrfor diyorum, mutlaka yabancı olsun demiyorum ki" cevabını verince Serdal Adalı bir anda müthiş operasyon için düğmeye bastı.

  Bursasporlu Sercan Yıldırım ile ilgili planlarını derin dondurucuya koyan Adalı, rotayı sürpriz bir şekilde Rubin Kazan'ın golcüsü Tekke'ye çevirdi. Adalı, kısa bir nabız yoklamadan sonra, Tekke'nin Türkiye'ye dönmeye sıcak baktığını öğrendi. Daha sonra da bu oyuncuyu pek tanımayan Schuster'e, Tekke'nin maç CD'lerini izlettirip hocanın da kendi araştırmasını yapmasını istedi.

  İyi top kullanan, sırtı kaleye dönük oynayabilen, futbol zekası yüksek ve hava toplarında da etkili bir santrfora ihtiyaç duyduğunu söyleyen Schuster, CD'lerini izlediği Fatih Tekke'yi çok beğendi. Alman çalıştırıcı, henüz "Mutlaka alalım" demedi ama Adalı, yıldız futbolcu için temaslarını yoğunlaştırdı bile. Bu da demektir ki Türk futbolunun en önemli yıldızlarından biri artık Beşiktaş'a çok yakın. 

  Fotomaç


  ™ Haddinizi Bilmeniz Yeterli

   Forum Saati C.tesi Ekim 20, 2018 11:33 pm