Tasarım, Kodlama, Premium Accounts

Tasarım, Kodlama, Premium Accounts


  Mısır

  Paylaş
  avatar
  Drowsy
  Moderatör
  Moderatör

  Aktiflik :
  10 / 99910 / 999

  Mesaj Sayısı : 657
  Uzmanlık : Null
  Kayıt tarihi : 21/07/08

  default Mısır

  Mesaj tarafından Drowsy Bir Perş. Ağus. 19, 2010 9:33 pm

  İlk Atlantisliler Mısır’a ulaştıkları zaman yerli halkın ruhsal özelliklerini kavrayamadılar. Onlar, Mısırlılar’ın teknolojik açıdan gelişmedikleri için cahil ve aşağı tabakadan olduklarını düşünüyorlardı. Bu, birçok yönden daha gelişmiş bir uygarlığa sahip olan Avrupalılar’ın 16. yüzyılda Orta ve Güney Amerika’da yaşayanlar hakkında da düşündüklerine benziyordu.

  Buna rağmen, Mısır tapınakları onlar için ilgi çekiciydi ve Atlantisli aileler sürekli hareket halinde olan Atlas kıyılarından kaçıyorlardı. Yeni ülkelerinde var olan topluluklara katıldılar, okullarda ve hastanelerde çalıştılar. Ve politik gücü ele geçirmek için mücadele ettiler. Hatta Mısır’da bulunan Atlantisliler, onlardan önce burada yaşamış olanlara ait kanıt bulabilmek için arkeolojik kazılara katılmışlardır. Kendilerini şanssız insanlara adayarak, başkalarının hayat şartlarını düzeltmek isteyen kişilere merkez niteliği taşıyan “Fedakarlık” ve “Güzellik” tapınaklarını inşa etmişlerdir. 18. Bölüm’de de anlatılacak olan Atlantisliler’in kaynaklarının muhafaza edilmesi birçok yeni gelen kişinin tüm zamanını alan bir görevdi.

  Cayce, aynı zamanda Lemuryalılar’ın da Mısır’a taşındıklarından söz etmiştir. Yaptığı yoğun çalışmalar sonunda Churchward, gerçek Mısırlılar’ın Nil’din yukarısında bulunan verimli deltalarda bir koloni kuran Lemuryalılar ve Nagalar olduğuna, ilk Atlantisliler’in ise Nil Vadisi’nin aşağısında yaşadıklarına inanmaktadır. (Naga kelimesi, Ankor Wat’da “Büyük Yedi Başlı Yılan” şeklindeki oyukların Naga olarak adlandırıldığı Kamboç dilinden gelmektedir. Churchward, dünyanın “Büyük Yartıcısı”nı simgeleyen bu şeklin binlerce yıl öncesine insanlar Asya kıtasına taşınırken Lemurya ülkesinden ortaya çıktığına inanmaktadır. Nagalar, anavatanlarına yerleşmiş olup daha sonra Yukarı Nil’e taşınan Lemuryalılar’ı temsil etmektedir.) Bazı mücadeleler sonunda iki kültür birleşmiştir ve ülke ruhsal, bilimsel ve kültürel bir merkez haline gelmiştir.
  avatar
  Murder
  Daimi Üye
  Daimi Üye

  Aktiflik :
  40 / 99940 / 999

  Erkek
  Mesaj Sayısı : 53
  Nerden : Adana
  Lakap : Murat
  Uzmanlık : Null
  Kayıt tarihi : 15/03/10

  default Geri: Mısır

  Mesaj tarafından Murder Bir Cuma Ağus. 20, 2010 4:44 pm
  Ψ Psi
  avatar
  Trouble
  R00T

  R00T

  Aktiflik :
  950 / 999950 / 999

  Erkek
  Mesaj Sayısı : 1985
  Yaş : 26
  Uzmanlık : PS , PHP , HTML ,
  CSS , C , Tasarım
  Ruh Hali :
  Kayıt tarihi : 14/07/07

  Kişi sayfası
  CeuPuan: 999999999

  default Geri: Mısır

  Mesaj tarafından Trouble Bir Cuma Ağus. 20, 2010 4:59 pm

  altay türkleri


  ™ Haddinizi Bilmeniz Yeterli

   Forum Saati Ptsi Ara. 17, 2018 11:26 am