Tasarım, Kodlama, Premium Accounts

Tasarım, Kodlama, Premium Accounts


  Kuantum İsim Analizi Nedir?

  Paylaş
  avatar
  Trouble
  R00T

  R00T

  Aktiflik :
  950 / 999950 / 999

  Erkek
  Mesaj Sayısı : 1985
  Yaş : 26
  Uzmanlık : PS , PHP , HTML ,
  CSS , C , Tasarım
  Ruh Hali :
  Kayıt tarihi : 14/07/07

  Kişi sayfası
  CeuPuan: 999999999

  default Kuantum İsim Analizi Nedir?

  Mesaj tarafından Trouble Bir Çarş. Tem. 07, 2010 3:52 am

  Akrofonoloji

  Eski Zamanlarda isimler insanların hayatını yaşayacağı şekle göre verilirdi.Yıldızların etkileri hakkındaki bilgileri kullanan kişilerce bu konuda gelişme sağlanmıştır

  Bu sanat ve bilimin adı Akrofonoloji'dir

  Akrofonoloji, astroloji’nin başka bir dili gibidir. Tanınmış astrolog Shirlie 10,000′den fazla kişinin natal haritasını incelemiş ve yıldızlarla kişilerin adları arasındaki korelasyonu belirlemiştir.


  Akrofonoloji geçmişten günümüze gelen oldukça değerli ve şaşırtıcı bilgileri bize sunan isim bilimidir..

  Yazılı tarih öncesinde insanlar isimlerini alırken mümkün olduğu kadar yaptıkları işlere göre adlandırılırlarmış..
  Örneğin; avcılık yapanlar avladıkları havyaların isimlerini alırken, bayanlar ise genel olarak tabiatın içerisinden isimleri kullanırlarmış..

  Özellikle şamanlar isim üzerinde oldukça fazla durmuşlardır.. Şaman rahipleri isim seçerken o insanları görüp kapasitelerine göre isim vermişler.

  Orta Asya’da Türklerin isimleri çok dikkatlice seçilmiştir. Üstelik bu isimler o insanların mutluluklarına mutluluk katmasına sebep olmuştur. Orta Asya Türkleri çok uzun ve mutlu yaşarlar ve bunu da koydukları isimlere bağlarlar.

  Bu bilgilerin ışığında dünyada yıllardır süren okültizm ve ezoterizm çalışmalarıyla paralel olarak isimlerimizin bizlere verdiği enerji çok önemlidir..

  Doğduğumuz andan itibaren bize verilen isimle çağrılırız.. Ve her ismimiz söylendiğinde bilinçaltımız söyleneni dikkate alır..

  İsimlerin ise hem genel olarak taşıdıkları bir anlamları hem de seslerinin ve titreşimlerinin taşıdığı bir enerji vardır..

  Bir kişinin ismi ve soyismi incelenerek genel olarak yaşam haritası çıkartılabilmektedir..

  Yaşamında tamamlamak istediği alanlarla ilgili olarakda yükseltici isim çalışmaları yapılmaktadır… Bu isim çalışması kişinin ve hatırlayabildiği noktaya kadar soyağacına bağlı olarak yapılır ..

  astroloji biliminden de yaralanılarak yapılan bu çalışmada yeni isim oluşturulmadan önce bir nevi horoskop haritasına benzeyen detaylı bir harita çıkartılarak ön hazırlık yapılır..
  ve eksik enerji yeni isimle tamamlanır..

  Böylelikle kişi yaşamın içerisinden kendi ihtiyacı olan enerji ile uyumlu hale gelir.. Bu aşk.. para.. kariyer.. gibi farklı alanlarda olabilir.. Tüm inanç sistemlerinde görülen kutsal metin, dua ve kelime tertiplerinin kullanış gayesi düşünce dalgaları ve sesin meydana getirdiği yüksek tesirlerden faydalanabilmek amacını taşır.  Etnoloji ve Teozofi araştırmacıları bunu majik bir uygulama olarak ele alarak adına “ses majisi” derler. Dini kültürdeki adı ise okuma’dır. Dünya üzerindeki en eskisinden en yenisine kadar bütün mistik ve ezetorik kültürler bu bilgiyi kullanmışlardır.

  Bu seminerde öğrenecekleriniz;

  Kullanmakta olduğunuz isminizin sunduğu avantajlar ve dezavantajlar bireysel çalışma ile ücretsiz olarak yapılacaktır..

  Yükseltici sembolünüzün ne olduğu belirlenecek ve yaşamınızda nasıl kullanmanız gerektiği anlatılacaktır..

  Yazı analiziniz yapılırken kendinizi yeniden keşfetmenin keyfini yaşayacaksınız..

  Arkanızda bıraktığınız en değerli iziniz olan imzanız incelenecek, gerekli görülürse neden ve nasıl değiştirmeniz gerektiği konusunda bilgilendirileceksiniz..

  Seminerlerimiz de bireysel olarak yapılacak olan şu anki isme ve soyisme ait olan analiz çalışması ücretsizken yeni isim çalışması ücrete tabiidir..

  Ayrıca yükseltici isim çalışmasına konuyla ilgili olarak kişiye özel hazırlanmış olan subliminal çalışma hediye olarak verilecektir..


  ™ Haddinizi Bilmeniz Yeterli

   Forum Saati Ptsi Ocak 21, 2019 5:50 am