Tasarım, Kodlama, Premium Accounts

Tasarım, Kodlama, Premium Accounts


  BordoBereliler Sınırda

  Paylaş
  avatar
  Trouble
  R00T

  R00T

  Aktiflik :
  950 / 999950 / 999

  Erkek
  Mesaj Sayısı : 1985
  Yaş : 26
  Uzmanlık : PS , PHP , HTML ,
  CSS , C , Tasarım
  Ruh Hali :
  Kayıt tarihi : 14/07/07

  Kişi sayfası
  CeuPuan: 999999999

  default BordoBereliler Sınırda

  Mesaj tarafından Trouble Bir Paz Haz. 20, 2010 6:51 am

  Bordo bereliler Irak sınırında


  Irak sınırına bordo bereliler, tamamı subay ve astsubaydan oluşan profesonel birlikler konuşlandırıldı.

  Irak’dan sızmaya çalışan teröristler top atışı altına alındı.Şemdinli’de dün gece yarısı PKK’lı teröristlerin Irak sınırında bulunan birliğe yaptığı saldırının ardından Irak sınırında Şemdinli’den Şırnak’a askeri hareketlilik en üst seviyeye çıktı. Sınır birliklerine Bordo Bereliler, subay ve astsubaydan oluşan profesyonel birlikler ve özel eğitimli komandolar konuşlandırıldı. Teröristlerin geçiş noktaları tutuldu.

  Sınırın sıfır noktasında bulunan Düğün Dağı, Beyaz Dağ, Taştelen, Işıkveren, Altındağ kesimlerinde geniş kapsamlı hava destekli başlatılan operasyonlar tüm hızıyla sürdürülüyor.


  Şırnak’ın Uludere İlçesi Gülyazı 4’üncü Jandarma Sınır Tabur Komutanlığı’ndan sabahın erken saatlerinde Türkiye’ye Irak’dan sızma girişiminde bulunan bir grup terörist tespit edilerek, bulundukları alan top atışını tutuldu. Bölgeye Şırnak 23’üncü Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı’ndan kalkan Sikorsky helikopterlerle takviye timler indirildi. Top atışı günün belirli saatlerinde de sürdü.


  SINIRA TANK SEVKİYATI

  Batman’ın Baykan İlçesi’nden bugün sınır kesimindeki birliklere tank ve mühimmat sevkiyatı gerçekleştirildi. TIR’lar üzerine konulan 15 tank ile askeri kamyonlarla mühimmat ve teczihatlar, Baykan üzerinden Van ve Hakkari kesimlerine gönderildi. Kovaya frekans karıştırıcı Jammer’li araçlar eşlik ederken, zırhlı araçlarla sıkı güvenlik önlemleri alındığı görüldü.


  ™ Haddinizi Bilmeniz Yeterli

   Forum Saati Ptsi Ocak 21, 2019 5:20 am