Tasarım, Kodlama, Premium Accounts

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

A.Gül Twitter'dan Google Ve youtube Yasaklarını kaldırtacağnı söyledi

Trouble
    Trouble
    R00T

R00T

Aktiflik :
    A.Gül Twitter'dan Google Ve youtube Yasaklarını kaldırtacağnı söyledi Left_bar_bleue950 / 999950 / 999A.Gül Twitter'dan Google Ve youtube Yasaklarını kaldırtacağnı söyledi Right_bar_bleue

Erkek
    Uzmanlık : PS , PHP , HTML ,
    CSS , C , Tasarım
    Ruh Hali : A.Gül Twitter'dan Google Ve youtube Yasaklarını kaldırtacağnı söyledi Psikop10

Kişi sayfası
    CeuPuan: 999999999

A.Gül Twitter'dan Google Ve youtube Yasaklarını kaldırtacağnı söyledi Empty A.Gül Twitter'dan Google Ve youtube Yasaklarını kaldırtacağnı söyledi

Mesaj tarafından Trouble Cuma Haz. 11, 2010 6:50 am

Gül'den şok talimat

Cumhurbaşkanı, Twitter'dan emretti: Google ve Youtube yasaklarını kaldırın...

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Twitter'da internet yasakları konusundaki tavrını yineledi. "Youtube ve Google konusunda çok fazla şikâyet olduğunu biliyorum. Bu konudaki görüşlerimi daha önce birkaç kez sizlerle paylaştım" diyen Gül, Twitter'da şöyle yazdı: "Kesinlikle kapatılmalarına karşıyım. Bu konuda çözüm için ilgili birimlere talimat verdim. Gerekirse yasa değişikliği yapılmasını da istedim."
    !.ApHacHi.!
    !.ApHacHi.!
    Yeni Kullanıcı
    Yeni Kullanıcı

Aktiflik :
    A.Gül Twitter'dan Google Ve youtube Yasaklarını kaldırtacağnı söyledi Left_bar_bleue20 / 99920 / 999A.Gül Twitter'dan Google Ve youtube Yasaklarını kaldırtacağnı söyledi Right_bar_bleue

Uzmanlık : Null

A.Gül Twitter'dan Google Ve youtube Yasaklarını kaldırtacağnı söyledi Empty Geri: A.Gül Twitter'dan Google Ve youtube Yasaklarını kaldırtacağnı söyledi

Mesaj tarafından !.ApHacHi.! Cuma Haz. 11, 2010 7:12 pm

inşallh olur ne diyelm
    @normal
    @normal
    Yeni Kullanıcı
    Yeni Kullanıcı

Aktiflik :
    A.Gül Twitter'dan Google Ve youtube Yasaklarını kaldırtacağnı söyledi Left_bar_bleue10 / 99910 / 999A.Gül Twitter'dan Google Ve youtube Yasaklarını kaldırtacağnı söyledi Right_bar_bleue

Uzmanlık : Null

A.Gül Twitter'dan Google Ve youtube Yasaklarını kaldırtacağnı söyledi Empty Geri: A.Gül Twitter'dan Google Ve youtube Yasaklarını kaldırtacağnı söyledi

Mesaj tarafından @normal Cuma Haz. 11, 2010 7:16 pm

inanlmaz Very Happy yani inanmyorum

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 5:26 pm