Tasarım, Kodlama, Premium Accounts

Tasarım, Kodlama, Premium Accounts


  Morientes harekâtı

  Paylaş
  avatar
  Thanatos
  Çalışkan Üye
  Çalışkan Üye

  Aktiflik :
  10 / 99910 / 999

  Mesaj Sayısı : 111
  Uzmanlık : Null
  Kayıt tarihi : 21/05/10

  default Morientes harekâtı

  Mesaj tarafından Thanatos Bir C.tesi Mayıs 22, 2010 3:14 pm

  İspanyol golcünün menajeri Carvaja ile telefonda görüşen yönetici Adnan Sezgin, olumlu karşılık alınca transferi bitirmek için haftaya İspanya'ya gitmeye karar verdi

  Galatasaray, yıllardır transfer listesinde yer almasına rağmen bir türlü renklerine bağlayamadığı Fernando Morientes'te bu kez mutlu sona ulaşmak üzere. Baros'un yanına kaliteli bir partner arayan Galatasaray bir yandan transfer listesindeki birçok isimle temaslarını sürdürürken, bir yandan da rotayı Morientes'e çevirdi. Operasyonu yöneten Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Morientes'in menajeri Gines Carvaja ile telefonla görüşerek yıldız futbolcuyla ilgilendiklerini söyledi.

  Carvaja'nın olumlu yanıt vermesi üzerine Sezgin, önümüzdeki hafta İspanya'ya giderek yıldız futbolcuyla görüşme kararı aldı. Bu sırada Morientes'in de boş durmadığı ve bir dönem Liverpool'da birlikte oynadığı Harry Kewell'ı arayarak Galatasaray'la ilgili sorular sorduğu öğrenildi. 34 yaşındaki golcünün, Kewell'dan aldığı olumlu yanıtlardan sonra Galatasaray forması giymeye sıcak baktığı kaydedildi. Morientes'in O. Marsilya kulübüyle sözleşmesi 30 Haziran 2010 tarihinde sona eriyor.

   Forum Saati C.tesi Ekim 20, 2018 10:50 pm