Tasarım, Kodlama, Premium Accounts

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Balıkla Sahtekarca İlgilenmek - Mesut Lizor kitap tanıtı

UnderTaker
    UnderTaker
    Daimi Üye
    Daimi Üye

Aktiflik :
    Bir Balıkla Sahtekarca İlgilenmek - Mesut Lizor kitap tanıtı Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Bir Balıkla Sahtekarca İlgilenmek - Mesut Lizor kitap tanıtı Right_bar_bleue

Uzmanlık : Null

Bir Balıkla Sahtekarca İlgilenmek - Mesut Lizor kitap tanıtı Empty Bir Balıkla Sahtekarca İlgilenmek - Mesut Lizor kitap tanıtı

Mesaj tarafından UnderTaker Perş. Nis. 01, 2010 9:22 pm

Bir Balıkla Sahtekarca İlgilenmek - Mesut Lizor kitap tanıtımı - kitap özeti
    Bir Balıkla Sahtekarca İlgilenmek - Mesut Lizor kitap tanıtımı - kitap özeti
    Kitabın künyesi
    Bir Balıkla Sahtekarca İlgilenmek
    Mesut Lizor

Cinius Yayınları

» Roman

Fiyatı : 15,00 TL

Nisan 2010, ISBN: 9786051270142

Kitap hakkında

Istıraplarıma bir yenisini daha ekliyorum Bana yakışanı da bu Şöyle ağırından bir sahne olsun Bir perde çekelim şuraya Sonra açalım bir ucundan Fail kim, kim olsun? Göz kırpan bir metal parça Yatıyor utanmazca Gününü, gününü bekliyor Bir emir çalınıyor kulağıma Alıyorum elime bıçağı Diyelim ki yarıyorum kelimenin karnını Hikâye bu ya, yarılıyor o da orta yerinden Bir ceset gibi düşüyor dizimin üzerine Biliyor rolünü Kimseden çıt çıkmıyor Kan revan içindeyiz Gözünü gözüme dikmiş Fısıldıyor Sen benim sahibim olacaksın Koltuklarda bir gıcırtı İnadına parlıyor Yanağında bir bıçak yarası Gırtlağımıza kadar batıyoruz Her yerden kelimeler fışkırıyor Defalarca orta yerinden dikilmiş kelimeler Tomar tomar Taşıyorum sırtımda Ben kömürcü müyüm, Lizor? Dışı seni içi beni yakan kelimeler Kim fısıldadı bunları, kim? Ben kimin gevezeliğine kurban gittim, Lizor?

Similar topics

-

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 9:44 pm