Tasarım, Kodlama, Premium Accounts

Tasarım, Kodlama, Premium Accounts

Geleneksel Pardus Piyangosu

Paylaş
    DespoX
    Moderatör Adayı
    Moderatör Adayı

Aktiflik :
    10 / 99910 / 999

Lakap : Despot
    Uzmanlık : Null
    Ruh Hali :
    Grup : BT Group

default Geleneksel Pardus Piyangosu

Mesaj tarafından DespoX Bir Paz Şub. 07, 2010 11:08 pm

Geleneksel Pardus Piyangosu

Ülkemizin milli işletim sistemi olan linux tabanlı açık kaynaklı kodlu pardus bu yıl itibari ile 5 yaşına girmiş bulunmakta. Bu zaman içerisinde birçok kitleler tarafından yakından takip edilmekte ve birçok kurum tarafından da tercih edilen işletim sistemi haline gelmiştir.
    Bu bağlamda bu yıl ilk kez gerçekleştirilen Geleneksel Pardus Piyangosu çeşitli süprizlerle dolu ve ilgi oldukça yüksek.Sizde çekilişe katılabilir süpriz hediyelerden faydalanabilirsiniz.
    Yapmanız gereken tek şey bağlantıya tıklamak.
    Çekilişe katılmak için pardus işletim sistemini kullanmanız gerekmiyor.Yapmanız gereken tek şey gerekli formu doldurmak..
    Ve ayrıca 18 yaşını doldurmuş olmak aksi takdirde T.C Anayasasına göre 18 yaşından küçükler şans oyunlarından kazandığı hediyeyi alamaz..

Yapılan açıklamayı size aynen sunuyoruz...

Dün yayınladığımız haberimizde pek çok güzel sürprizin sizleri beklediğini söylemiştik. İşte o sürprizlerin ilki, Geleneksel Pardus Piyangosu.

Henüz birincisini düzenlememize rağmen buna "geleneksel" demeyi tercih ettik çünkü her yıl tekrarlamayı hedeflediğimiz bir etkinlik bu. Pardus kullanıcılarının ve Pardus’un özgür dünyasıyla tanışmakta olanların sonucunu büyük bir sabırsızlıkla bekleyeceği, heyecanlı bir çekiliş olsun istedik.

Bu çekilişin de bazı sürprizleri var elbet. İlk sürprizimiz, hediyelerimiz... Bugüne dek Pardus’un topluluk süreçlerinde yer almış katkıcılarımıza gönderdiğimiz yılbaşı hediyesinden de büyük, müthiş beş hediye paketi hazırlıyoruz. Şanslı beş kullanıcımızın kazanacağı hediye paketinin içeriğini birkaç gün içinde duyuracağız Smile.

İkinci sürprizimiz ise bir geri sayım. Hep birlikte sayalım o halde: Altııııı, Beeeeş...

Eh, daha ne duruyorsunuz? Haydi piyangoya!

Forum Saati Çarş. Ağus. 22, 2018 3:08 pm