Tasarım, Kodlama, Premium Accounts

Tasarım, Kodlama, Premium Accounts


  Cisco milyar dolarlık fikirler arıyor

  Paylaş
  avatar
  DespoX
  Moderatör Adayı
  Moderatör Adayı

  Aktiflik :
  10 / 99910 / 999

  Mesaj Sayısı : 526
  Nerden : Karakol
  Lakap : Despot
  Uzmanlık : Null
  Ruh Hali :
  Grup : BT Group
  Kayıt tarihi : 28/08/08

  default Cisco milyar dolarlık fikirler arıyor

  Mesaj tarafından DespoX Bir Paz Şub. 07, 2010 11:00 pm

  Cisco milyar dolarlık fikirler arıyor  Cisco, küresel inovasyon yarışması I-Prize ile bir kez daha milyar dolarlık fikir avına çıktı.

  Cisco yenilikçi iş ve teknoloji fikirlerinin ortaya çıkması için başlattığı I-Prize yarışmasının ikincisini düzenlediğini duyurdu. Yarışma, tüm dünyadan girişimcileri milyar dolar edecek ölçüde yaratıcı iş fikirlerini ortaya koymaya davet ediyor. Geçen yıl yaklaşık 2 bin 500 katılımcının yarıştığı I-Prize’da bu yıl da dünya çapındaki girişimciler, Cisco’nun genişleyen işbirliği çözümleri üzerinde iş ve teknoloji fikirlerini geliştirecekler. Yarışma sonucunda kazanan ekip 250 bin dolarlık ödülün sahibi olacak. Yani milyar dolarlık hayal üreten, 250 bin doları cebe atacak.

  Yarışmaya yapılacak başvuruların çalışma hayatının geleceği, bağlı yaşam, öğrenmenin yeni yolları ve eğlencenin geleceği olarak belirlenen dört kategoriden birine uygun olması gerekiyor. I-Prize katılımcıları fikirlerini geliştirme aşamasında Cisco’nun Show and Share, Pulse, WebEx ve TelePresence uygulamalarından oluşan işbirliği platformundan faydalanabilecekler. Spigit tarafından desteklenen yönetim platformu sayesinde de yarışmacılar fikirlerini açık pazar üzerinde sanal para karşılığı alıp satabilecekler. Teknolojik yenilikçilik ve iş fırsatı gibi kriterlere göre değerlendirilecek olan başvuruların tümünde platform olarak IP ağının kullanılması şartı aranıyor.

   Forum Saati Ptsi Ekim 15, 2018 9:10 pm